Postet nga: gazmend halilaj

Rasti i të miturës nga Drenasi, deklarohen të pafajshëm të akuzuarit

Gjashtë të akuzuarit lidhur me keqpërdorimin seksual të të miturës në Drenas kanë dalë sot para Gjykatës për t’u ballafaquar me akuzën e Prokurorisë.

Rasti i të miturës nga Drenasi, 6 të akuzuar për keqpërdorim seksual

Prokuroria e Prishtinës ka ngritur aktakuzë kundër gjashtë personave në lidhje me rastin e të miturës nga Drenasi.

Skandali seksual me të miturën nga Drenasi, Shërbimi Korrektues i reagon avokatit të dyshuar

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka reaguar ndaj avokatit Gazmend Halilaj, i arrestuar nën dyshimin për veprat penale keqpërdorimi i pozitës apo autoritetit zyrtar dhe ...

Skandali i abuzimit seksual në Drenas, mesazhet që e ndërlidhin avokatin me dyshimet

Burime të KALLXO.com kanë marrë vesh se Gjykata e Prishtinës ka caktuar 30 ditë paraburgim edhe ndaj avokatit Gazmend Halilaj, të dyshuarit të katërt në rastin e vajzë...

Skandali i Drenasit, avokati Gazmend Halilaj mbetet në paraburgim

Burime të KALLXO.com kanë marrë vesh se Gjykata e Prishtinës ka caktuar 30 ditë paraburgim edhe ndaj avokatit Gazmend Halilaj, të dyshuarit të katërt në rastin e vajzë...

Skandali i Drenasit - Avokati Gazmend Halilaj sillet para gjykatës

Avokati Gazmend Halilaj, i cili u arrestua nën dyshimet për keqpërdorim të detyrës zyrtare, keqpërdorim seksual duke keqpërdorur pozitën zyrtare apo profesionin dhe ...

Skandali i Drenasit - Avokati Halilaj thotë se është kërcënuar nga një polic

Monitorues të KMDLNj-së kanë vizituar avokatin Gazmend Halilaj i cili është arrestuar me dyshimet në rastin e abuzimit të një të miture në Drenas. Ai po mbahet në ndalim policor ...

Edhe avokati dyshohet për keqpërdorim seksual të vajzës nga Drenasi

Avokati Gazmend Halilaj është i prangosuri i radhës në lidhje me dyshimet për abuzimin seksual të një vajze nga Drenasi, e cila ishte e mitur në kohën ...