Postet nga: ganimete musliu

Musliu: Dy grupe në Rashkë janë duke u stërvitur për veprime destabilizuese në veri

Pas raportimit të Drejtorit të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Petrit Ajeti në Komisionin Mbikëqyrës të saj, kryetarja e këtij komisioni, Ganimete Musliu ka thë...

Shqiptarë e serbë të zhgënjyer me aneksin e marrëveshjes Kosovë-Serbisë

Më 18 mars, Kosova dhe Serbia në Ohër të Maqedonisë së Veriut u dakorduan për aneksin e zbatimit të Marrëveshjes drejt normalizimit të marrëdhënieve.

Ganimete Musliu nuk pi ujë në gotë të plastikës, i thotë Fitore Pacollit 'Po ta respektoj kërkesën'

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) Ganimete Musliu nuk ka pirë ujë gjatë mbledhjes së Komisionit për Mjedis, Ushqim, Bujqësi dhe Zhvillim duke thënë se ...

Musliu: Marrëveshja, për PDK-në, është e papranueshme

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, ka thënë se për partinë e saj Marrëveshja e pranuar nga kryeministri Albin Kurti ë...

Deputetet nuk pajtohen nëse ka apo jo femicid në Kosovë

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar ndaj fjalimit të deputetes së LVV-së, Arjeta Fejza e cila ka thënë se në Kosovë femicidi po ua merr jetën grave.

Musliu-Kurtit: Dreqi të hangërt, s’e le asnjë qershi pa e hangër

Kliko këtu, bashkohu në grupin e KALLXO në Viber dhe informohu në kohë reale me lajmet kryesore gjatë ditës

Musliu ia largon mikrofonin ministrit Murati: Ti s'ke të drejtë me folë tash, është jashtë rregullores (VIDEO)

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ia ka larguar mikrofonin ministrit të Financave, Hekuran Murati, i cili kishte marrë fjalën për t’u përgjigjur ...

Memli Krasniqi dhe Ganimete Musliu janë kërcënuar

Edhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi dhe deputetja e kësaj partie Ganimete Musliu dyshohet se kanë qenë të kërcënuar së bashku me ...