Postet nga: ganimete musliu

VIDEO - Mungesa e ministrave në seancë, deputetja Musliu lëshon sallën

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka lëshuar seancën e thirrur për pyetje parlamentare, pasi ka deklaruar se është e pa kuptimtë të mbahet ...

Musliu: Ish-krerëve të UÇK-së në Hagë u janë ndaluar vizitat dhe telefonatat

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka deklaruar se po u ndalohen vizitat dhe telefonatat ish-krerëve të UÇK-së në Hagë.

Deputetes Ganimete Musliu i dëmtohet vetura në parking

Deputetes së PDK-së, Ganimete Musliu, i është dëmtuar vetura gjatë kohës sa e kishte në parking, në Prishtinë.

Ganimete Musliu: Qeveria në cirk, po na shantazhon me votim të marrëveshje ndërkombëtare

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu është shprehur se kjo qeveri ka degjeneruar pas deklarimit të kryeministrit, Albin Kurti se nuk do jap pë...

Pas takimit me drejtorin e AKI-së, Musliu: Serbia po ndërton një bazë të re ushtarake afër kufirit me Kosovën

Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), Ganimete Musliu, ka thënë se shteti serb është duke ndërtuar një ...

Ganimete Musliu e konsideron të ulët dënimin e personit që e kishte kanosur, paralajmëron ankesë në Apel

Gjykata e Prishtinës sot e ka dënuar me burg Driton Malokun nën akuzën për kanosje.

Gjykata e Prishtinës e dënon të akuzuarin për kanosje të deputetes Ganimete Musliu

Gjykata e Prishtinës e ka dënuar me 6 muaj dënim me burgim të akuzuarin, Driton Maloku që kanosi deputeten e PDK-së, Ganimete Musliu.

Ganimete Musliu largon shiritat kufizues të vendosur për mediat (VIDEO)

Para fillimit të seancës, deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka larguar shiritin kufizues në hapësirën e mediave në Kuvendin e Kosovës. Ky shirit ishte vendosur dje ...