Postet nga: ganimete musliu

Ganimete Musliu njofton se i duhet ndërhyrje kirurgjikale jashtë vendit, thotë se mjekë në Kosovë nuk i kanë kushtet

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovë, Ganimete Musliu më 19.02.2024 ka njoftuar se që dy vjet ka probleme me zemër.

Deputetja Musliu në SHBA takon kongresistin Mike Turner, flasin për sfidat e sigurisë në Kosovë

Kryetarja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, dhe njëkohësisht deputetja e  Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu, gjatë ...

Musliu: Turp që në Kuvend vetëm 17 deputetë votojnë pro pensioneve të Policisë

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka propozuar në Kuvend amendamentin që në buxhetin e vitit 2024 të shtohen 10 milionë euro për pagesën e pensionimit të parakohshëm të pjesë...

VIDEO - Mungesa e ministrave në seancë, deputetja Musliu lëshon sallën

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka lëshuar seancën e thirrur për pyetje parlamentare, pasi ka deklaruar se është e pa kuptimtë të mbahet ...

Musliu: Ish-krerëve të UÇK-së në Hagë u janë ndaluar vizitat dhe telefonatat

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka deklaruar se po u ndalohen vizitat dhe telefonatat ish-krerëve të UÇK-së në Hagë.

Deputetes Ganimete Musliu i dëmtohet vetura në parking

Deputetes së PDK-së, Ganimete Musliu, i është dëmtuar vetura gjatë kohës sa e kishte në parking, në Prishtinë.

Ganimete Musliu: Qeveria në cirk, po na shantazhon me votim të marrëveshje ndërkombëtare

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu është shprehur se kjo qeveri ka degjeneruar pas deklarimit të kryeministrit, Albin Kurti se nuk do jap pë...

Pas takimit me drejtorin e AKI-së, Musliu: Serbia po ndërton një bazë të re ushtarake afër kufirit me Kosovën

Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), Ganimete Musliu, ka thënë se shteti serb është duke ndërtuar një ...