Postet nga: Fushë Kosovë

Fushë Kosovë, arrestohet hajni i kabllove

Policia ka arrestuar një person, i cili dyshohet se të hënën kishte vjedhur kabllo të rrymës. Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Tre të lënduar nga aksidenti në Fushë Kosovë

Tre persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti që ka ndodhur në Fushë Kosovë mesditën e sotme.

FOTO - Aksident në Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Fushë Kosovë mesditën e sotme.

E mitura raporton në polici inçizimin e paautorizuar nga i dyshuari

Një vajza e mitur nga Fushë Kosova, ka raportuar në polici për fotografimin dhe inçizimin e paautorizuar të bërë nga një i mitur.

Vidhen barna brenda barnatores në Sllatinë të Fushë Kosovës

Disa persona të panjohur kanë kryer mëngjesin e ditës së djeshme një vjedhje brenda një barnatore në fshatin Sllatinë e Madhe në Fushë Kosovë.

Në Fushë-Kosovë vëllai rrah motrën, në Podujevë djali babanë

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit.

Policia e Kosovës arreston 10 persona, konfiskon afro 60 kilogramë drogë

Drejtori i Njësisë Antidrogë, Bahri Shala, në një konferencë për media ka treguar se Policia e Kosovës ka arrestuar dhjetë persona të përfshirë në rrjete kriminale ...

Fushë Kosovë, djali arrestohet pasi rrahu nënën

Një rast i dhunës në familje është raportuar në qytetin e Fushë Kosovës.