Postet nga: Fushë Kosovë

Në Fushë-Kosovë vëllai rrah motrën, në Podujevë djali babanë

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit.

Policia e Kosovës arreston 10 persona, konfiskon afro 60 kilogramë drogë

Drejtori i Njësisë Antidrogë, Bahri Shala, në një konferencë për media ka treguar se Policia e Kosovës ka arrestuar dhjetë persona të përfshirë në rrjete kriminale ...

Fushë Kosovë, djali arrestohet pasi rrahu nënën

Një rast i dhunës në familje është raportuar në qytetin e Fushë Kosovës.

Fushë-Kosovë, përleshje mes fqinjëve për parking, 3 të lënduar

Tre persona janë lënduar në një përleshje që ka ndodhur mes shqiptarëve dhe serbëve në Fushë-Kosovë.

Aksident në Fushë Kosovë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur para disa minutave në Fushë Kosovë, rrugës për në Prishtinë.

Arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë për organizmi të lojërave të fatit

Policia e Kosovës ka kryer gjatë ditës së djeshme një bastisje Brenda një lokali i cili dyshohet për organizim të bixhozit të paligjshëm.

Fushë Kosovë, arrestohet poseduesi i 15 thikave dhe 21 fishekëve

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për posedim të narkotikëve dhe asmëmbajtje pa leje në Fushë Kosovë.

Një i arrestuar për organizim të lojërave të fatit në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Fushë Kosovë për organizim të lojërave të fatit.