Postet nga: Fushë Kosovë

VIDEO - Puseta e hapur në mes të rrugës në Fushë Kosovë po rrezikon kalimtarët e shoferët

Një pusetë pa kapak, që gjendet në mes të rrugës në Fushë Kosovë po i rrezikon qytetarët që e frekuentojnë atë, e sidomos ata me automjete.

Jep dorëheqje drejtori i arsimit në Fushë Kosovë

Drejtori i Arsimit në Fushë Kosovë, Samir Shahini ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë.

Fushë-Kosovë, dy persona u prezantuan si policë dhe ndaluan një qytetar

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi të njëjtit kishin ndaluar një qytetar dhe ishin prezentuar si policë, duke i kërkuar edhe dokumente personale.

E mitura sulmohet nga një e dyshuar në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se para gjashtë ditëve, viktima e mitur ka raportuar se pas një mosmarrëveshje që ka pasur me dy të dyshuara, është sulmuar ...

Nuk iu ndalën policisë, dy të dyshuarit kapen me drogë

Dy persona të dyshuar u arrestuan mbrëmë në Fushë Kosovë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “Posedim të paautorizuar të narkotikëve”.

Dëgjohet eksperti i ADN-së në rastin e të akuzuarës për vrasjen e motrës në Vragoli

 

Vrasje në tentativë në Fushë Kosovë

Një person ka raportuar dje në Policinë e Kosovës se deri sa ishte në veturë, një person i dyshuar ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij ...

Të shtëna më armë zjarri në Fushë-Kosovë

Sonte rreth orës 20:00 është raportuar për të shtëna me armë zjarri në rrugën "Nënë Tereza"  në Fushë-Kosovë.