Postet nga: Fushë Kosovë

Dyshohet se ia vodhi telefonin nga dora, arrestohet një burrë në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë nën dyshimin se ka vjedhur një telefon nga dora e viktimës.

Fushë Kosovë, arrestohet një person pasi tentoi ta largojë gruan e tij nga shtëpia

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që pas një mosmarrëveshje e kishte tërhequr nga duart dhe i kishtë kërkuar të dalë nga shtëpia, gruas ...

Arrestohet një person në Fushë Kosovë, sulmoi fizikisht prindërit e tij

Një person është arrestuar nga Policia në Fushë Kosovë, pasi që kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij.

VIDEO - Puseta e hapur në mes të rrugës në Fushë Kosovë po rrezikon kalimtarët e shoferët

Një pusetë pa kapak, që gjendet në mes të rrugës në Fushë Kosovë po i rrezikon qytetarët që e frekuentojnë atë, e sidomos ata me automjete.

Jep dorëheqje drejtori i arsimit në Fushë Kosovë

Drejtori i Arsimit në Fushë Kosovë, Samir Shahini ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë.

Fushë-Kosovë, dy persona u prezantuan si policë dhe ndaluan një qytetar

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi të njëjtit kishin ndaluar një qytetar dhe ishin prezentuar si policë, duke i kërkuar edhe dokumente personale.

E mitura sulmohet nga një e dyshuar në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se para gjashtë ditëve, viktima e mitur ka raportuar se pas një mosmarrëveshje që ka pasur me dy të dyshuara, është sulmuar ...

Nuk iu ndalën policisë, dy të dyshuarit kapen me drogë

Dy persona të dyshuar u arrestuan mbrëmë në Fushë Kosovë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “Posedim të paautorizuar të narkotikëve”.