Postet nga: Florie Ahmeti

Gjashtë të lënduar në aksident trafiku në Poklek të Drenasit

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur sot rreth orës 15:40, në rrugën Komoran Drenas, saktësisht në fshatin ...

Dy të lënduar në aksident trafiku në Dragodan

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen Dragodan në Prishtinë.

Aksident në rrugën 'Bill Clinton', 3 të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur para rreth dy orësh në rrugën “Bill Clinton”, në Prishtinë.

Policia jep detaje për zjarrin në Prishtinë, arrestohet një person

Sot rreth orës 15:30, policia është njoftua për një zjarr në një banesë në Prishtinë.

Aksident trafiku në Prishtinë, gjashtë vetura të përfshira

Një aksident trafiku ku janë përfshirë gjashtë vetura ka ndodhur sot rreth orës 18:30 në rrugën “Tahir Zajmi”, në Prishtinë.

Aksident mes tri automjeteve në afërsi të konvikteve - FOTO

Një aksident trafiku ka ndodhur para rreth një ore në afërsi të konvikteve në Prishtinë.

Policia jep detaje për aksidentin ku u lëndua një motoçiklist

Një aksidnet trafiku ka ndodhur sot rreth orës 19:20, në udhëkryqin Fehmi Lladrovci dhe Agim Ramadani në Prishtinë.

Përleshje mes tifozëve, dy persona dërgohen në QKUK

Dy persona kanë pësuar lëndime, ku njëri prej tyre dyshohet të jetë therur me thikë, pas një përleshje që ka ndodhur pas një ndeshje futbollistike në ...