Postet nga: Florent Hadergjonaj

Hadergjonaj pa fjalë pas humbjes nga Maqedonia e Veriut

Kombëtarja e Kosovës i ka humbur shpresat për të luajtur në Kampionatin Europian, “Euro 2020”, pas humbjes me rezultat 2-1, nga Maqedonia e Veriut, në kuadër të ...

Zyrtare: Florent Hadërgjonaj huazohet në Turqi te Kasimpasa

Ekipi anglez Huddersfield ka zyrtarizuar kalimin e Florent Hadërgjonaj tek Kasimpasa në Turqi. 25 vjeçari është transferuar në kampionatin turk në formë huazimi deri në fund të sezonit.

Florent Hadërgjonaj mund të transferohet te gjiganti turk

Florent Hadërgjonaj mund të largohet nga Huddersfield në afatin kalimtar të janarit.

Hadërgjonaj: Për Kosovën nuk refuzoj asgjë

Kosova sot e ka zhvilluar stërvitjen e tretë në stadiumin “Fadil Vokrr”, para ndeshjes ndaj Çekisë, të cilën e luan me 7 shtator prej orës 15:00.

Valon Berisha: Shqiponja na bashkon, publikon foto me Shaqirin, Rashicën, Kryeziun, Abrashin e Hadërgjonajn (FOTO)

Kapiteni i Kosovës dhe lojtari i Lazios, Valon Berisha ka postuar një foto në Instagram me përshkrimin “Shqiponja na bashkon”.

Florent Hadërgjonaj tregon pse vendosi të luajë për Kosovën

Kombëtarja e Kosovës prej muajit maj e përforcoi krahun e djathtë të mbrojtjes me  lojtarin e Huddersfieldit, Florent Hadergjonaj.

Kryetari i FFK-së e pret Florent Hadërgjonajn

Florent Hadërgjonaj është pritur në zyret e FFK-së, nga Kryetari Agim Ademi, sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu, Menaxheri Bajram Shala dhe kryetari i grupit të tifozëve ‘...