Postet nga: flamur gashi

Këshilltari i Ilir Metës për Haradinajn: E ka dëshmuar me vepra sa e don Kosovën

Këshilltari i Presidentit të Shqipërisë, Flamur Gashi, i ka dalë në përkrahje kryeministrit në largim të Kosovës, Ramush Haradinajt, pas padisë që homologu i tij shqiptar ...

Këshilltari i Ilir Metës kritikon organizimin pas tërmetit

Flamur Gashi, këshilltari i presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta dhe ish-ambasador në Bosnje, në emisionin "Jeta në Kosovë" kushtuar tërmetit në Shqipëri ka thënë se ...

Këshilltari i Ilir Metës: S'i morën seriozisht paralajmërimet e sizmologëve

 

Portieri i Lirisë provohet te Galatasaray

Portieri i ri i KF Lirisë nga Prizreni, Flamur Gashi, do të jetë në prova te skuadra turke Galatasaray.

35,5 vjet burg për të akuzuarit për përgatitje të sulmit ndaj ekipit të futbollit të Izraelit

Gjykata Themelore në Prishtinë i shpalli fajtorë të akuzuarit për përgatitje të sulmit ndaj kombëtares së Izraelit në futboll.

I akuzuari për terrorizëm u kërkon hallallin shokëve

Në gjykimin ndaj të akuzuarve për përgatitje të sulmit terrorist gjatë ndeshjes së futbollit Shqipëri – Izrael palët kanë dhënë fjalën përfundimtare.

Prokurorja: Të Akuzuarit Ishin në Kontakte të Vazhdueshme me Pjesëtarët e ISIS

Në gjykimin ndaj të akuzuarve për përgatitje të sulmit terrorist gjatë ndeshjes së futbollit Shqipëri – Izrael, të akuzuarit janë mbrojtur në heshtje.

I Akuzuari- Prokurores: Retorikën si Zëdhënëse e Enver Hoxhës

I Akuzuari- Prokurores: Retorikën si Zëdhënëse e Enver Hoxhës

I akuzuari për vepra që lidhen me terrorizëm, Flamur Gashi  në seancën fillestare para Gjykatës Themelore të Prishtinës, pasi dëgjoi leximin e aktakuzës ...