Postet nga: fitore pacolli

Deputetja e LVV-së, Hotit: Po e vazhdoni dialogun e Thaçit

Në seancën e sotme të Kuvendit në pjesën e pyetjeve parlamentare, deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli deklaroi se ditët e fundit po rikonfirmohet ajo ...

Fitore Pacolli i bashkohet Kurtit, dhuron gjysmën e pagës për shëndetësinë

Pas kryeministrit në detyrë Albin Kurti, i cili dhuroi gjysmën e pagës për të ndihmuar sistemin e shëndetësisë në Kosovë, edhe deputetja e Lëvizjes ...

Haradinaj flet rreth deklaratës së Fitore Pacollit për nënën e tij

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka reaguar ndaj deklaratës së Fitore Pacollit, duke thënë se nuk beson që Pacolli ka dashur të ofendojë nënat shqiptare, e aq ...

Fitore Pacolli i reagon Isa Mustafës: Turp është të shfrytëzosh të mirat e shtetit për vete dhe familjen

Deputetja e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli,  ka reaguar kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa.

Deputetja e LVV-së: Nëse Xhamajka s'e ka njohur Kosovën, të shkarkohet ambasadorja Çitaku

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli ka kërkuar shkarkimin e Ambasadores së Kosovës në SHBA , Vlora Çitakut, nëse lajmi se shteti i ...

Ish-zëdhënësja ia kërkon dorëheqjen Shpend Ahmetit

Fitore Pacolli, ish- zëdhënëse e komunës së Prishtinës, tani deputete në Kuvendin e Kosovës nga Vetëvendosje, ka kërkuar dorëheqjen e Shpend ...

Vetëvendosje: Qeveria e Shpend Ahmetit ka krijuar mundësinë për ndërtimet në Badovc

Lëvizja Vetëvendosje, Qendra në Prishtinë, ka mbajtur një konferencë për media, ku kanë folur për ndërtimet afër Liqenit të Badovcit.

Fitore Pacolli kërkon ti ulë taksat e lodrave për fëmijë

Kandidatja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli në një intervistë dhënë për KALLXO.com ka deklaruar se kauza e saj në rast se bëhet deputete dot ë ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!