Postet nga: fisnik ismajli

‘Newborn’ merr pamje të re

Në prag të 12 vjetorit të pavarsisë së vendit, obelisku “Newborn” ka marrë ngjyra dhe dizajnë të reja.

Fisnik Ismaili mohon akuzat për plagjiaturë

Fisnik Ismaili, ish -deputet i Kuvendit të Kosovës, dizajner dhe themelues i agjencisë “Karrota”, autori i monumentit “NewBorn’ ka mohuar akuzat se logoja e përzgjedhur për shë...

Vrasja për motive pronësore, Prokuroria: Të akuzuarit e mbytën viktimën me drunj dhe shufra metalike

Besmir Ismajli, Samet Ismajli, Fisnik Ismajli, Ismet Ismajli, Izri Ismajli dhe Ermond Ismajli (i akuzuar për lëndim të rënd trupor), të akuzuar në rastin e vrasjes së ...

Bojkoti i avokatëve, dështon seanca ndaj deputetit Fisnik Ismajli

Seanca gjyqësore në gjykimin ndaj deputetit Fisnik Ismajli i akuzuar për posedim të bombolave ​​të gazit në ambientet e Kuvendit të Kosovës, është anuluar për shkak ...

Deputeti Fisnik Ismajli sot para gjyqit për gazin lotsjellës

Deputeti Fisnik Ismajli i cili akuzohet për posedim të bombolave të gazit në ambientet e Kuvendit të Kosovës, pritet të dalë sot para gjykatës.

Deputeti i PSD-së gjuhet me vezë, akuzon VV-në

Deputeti i PSD-së, Fisnik Ismaili ka shkruar në Facebook se pasi ka vizituar familjen e Astrit dhe Arbnor Deharit, është gjuajtur me vezë dhe për këtë ai akuzon ...

Shtyhet Gjykimi Ndaj Deputetit Fisnik Ismajli

Seanca e paraparë të mbahet më 12 shkurt  në rastin ku i akuzuar për posedim të  bombolave të gazit është deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, është shtyrë për ...

Apeli Vendos rreth Aktakuzës Ndaj Fisnik Ismailit

Gjykata e Apelit e ka refuzuar ankesën e avokatit të deputetit Fisnik Ismaili ndaj aktvendimit të Gjykatës Themelore të Prishtinës me të cilin ishte refuzuar kërkesa ...