Postet nga: Fisnik Ismaili

'7 Qiejt' Monumenti New Born me mesazh për lirinë e lëvizjes

Në 16 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, monumenti ikonik New Born, këtë vit do përçojë një mesazh pozitiv, me fokus lirinë e lëvizjes pas liberalizimit ...

Fisnik Ismaili reagon pas deklaratës së Fadil Hysajt lidhur me faturën për monumentin NEWBORN

Autori i monumentit NEWBORN, Fisnik Ismaili, ka reaguar lidhur me deklaratën e regjisorit Fadil Hysaj, i cili ka thënë se prej firmës që i ka prodhuar shkronjat ...

Hysaj: Janë ndarë një milion euro për festën e Pavarësisë

Regjisori Fadil Hysaj në emisionin “Kallxo Përnime” ka folur për paratë që janë përdorur për organizimin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës më 17 ...

"Gratë me krahë", pamja dhe mesazhi i "Newborn" këtë 17 shkurt (FOTO)

Ashtu si çdo vit tjetër edhe në 14-vjetorin e pavarësisë, monumenti i "Newborn" ka marrë pamje të re të cilën do të mbajë deri në vitin e ...

Fisnik Ismaili ia ofron falas FFK-së logon e krijuar nga ai

Federata e Futbollit e Kosovës, të martën ka prezantuar logon e re, për të cilën ka pasur shumë polemika.

Fisnik Ismaili lirohet nga akuza për gazin lotsjellës

Ish-deputeti i Vetëvendosje, Fisnik Ismajli është liruar nga akuzat e Prokurorisë për posedim të gazit lotsjellës në nëntor të vitit 2015-të në Kuvendin e Kosovës.

Sa para investoi Fisnik Ismaili në biznesin e fitnesit

Pasuria e deputetit të Partisë Socialdemokrate, Fisnik Ismaili  ka ‘avancuar’ këtë vit në krahasim me vitin 2018, kështu duke e forcuar titullin ‘milioner’.

PSD e quan absurd dhe jolegjitim vendimin e Gjykatës për dënimin e Fisnik Ismailit

Partia Socialdemokrate ka reaguar ndaj vendimit të Gjykatës Themelore në Prishtinë për dënimin e deputetit të kësaj partie, Fisnik Ismaili.