Postet nga: Fiorentina

Fiorentina kërkon transferimin e Thuramit

Skuadra italiane Fiorentina nga Serie A, dëshiron që të përforcohet në fazën e sulmit për sezonin e ardhshëm.

Fiorentina e dëshiron transferimin e Belottit

Sulmuesi italian, Andrea Belotti, pritet të largohet nga Fiorentina me të përfunduar ky sezon nga Torino.

Caceres infektohet me coronavirus

Bazuar në raportet e mediave të Amerikës Jugore dhe atyre në Spanjë, Martis Caceres është njëri prej lojtarëve të Fiorentinës që ka testuar pozitiv në testet ...

Mjeku i Fiorentinës tregon se u frikësua kur u shtri në spital pas infektimit me coronavirus

Fiorentina është njëra nga klubet më të prekura me pandeminë COVID-19, në Serie A.

Tre futbollist të Fiorentinës shërohen nga coronavirusi

Njëra prej skuadrave më të prekura në Itali nga coronavirusi ka qenë Fiorentina.

Rocco Commisso: Shanset janë të mëdha që sezoni të mos zhvillohet fare në Serie A

Presidenti i Fiorentinës, Rocco Commisso, ka folur për gjendjen e futbollit italian i cili pritet të ketë vështirësi të mëdha për të rinisur pë...

Rocco Commiso: 12 raste janë me coronavirus te Fiorentina

Fiorentina është njëra prej klubeve të prekura me pandeminë COVID -19.

Juventus dhe Inter në ‘luftë’ për mesfushorin e Fiorentinës

Juventus dhe Inter kanë hyrë në “luftë”, për shërbimet e mesfushorit të Fiorentinës. Gaetano Castrovilli.