Postet nga: Fatmir Limaj

Haradinaj: Po Merret prej Kosovës për Rehati të Serbisë

Ramush Haradinaj tha para të rinjve që mbështesin opozitën se stabiliteti në Ballkan nuk mund të mbahet në kurriz të Kosovës.

Opozita Kërkon Largimin e Mustafës e Thaçit nga Qeveria

Në deklaratë, opozita thotë se edhe më herët ka argumentuar se marrëveshja e 25 gushtit me Serbinë e nënshkruar nga Isa Mustafa dhe Aleksandër Vuçiq në ...

Liderët Opozitarë Arrijnë në Protestën e Pejës (FOTO)

Visar Ymeri i Vetëvendosjes dhe Ramush Haradinaj i AAK-së janë në shesh, ndërsa nuk është parë ende Fatmir Limaj nga NISMA.

Peja Përgatitet për Protestë (FOTO)

Qindra qytetarë tashmë janë mbledhur në sheshin kryesor të Pejës, të thirrur nga partitë opozitare në protestën kundër marrëveshjes me Serbinë për themelimin e Asociacionit ...

Opozita Cakton Datën e Protestës së Radhës

Në një takim të mbajtur sot, Visar Ymeri i Vetëvendosjes, Ramush Haradinaj i AAK-së dhe Fatmir Limaj i NISMA-s thanë që do të vazhdojnë të punojnë si “opozitë e ...

Nga Gjilani, Opozita u ‘Bllokon’ Rrugën Marrëveshjeve

Nga Gjilani, Opozita u 'Bllokon' Rrugën Marrëveshjeve

Në protestën e mbajtur në Gjilan, tre liderët e opozitës kanë kritikuar kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa dhe zëvendësin e tij, Hashim Thaçi, ...

Liderët Opozitarë Arrijnë në Gjilan (FOTO)

Visar Ymeri i Vetëvendosjes, Ramush Haradinaj i AAK-së dhe Fatmir Limaj i NISMA-s kanë arritur në sheshin kryesor të Gjilanit ku po mbahet protesta.

Limaj: Gjykimi Im Si Mjegulla që Ka Mbuluar Natyrën!

Limaj tha se prokuroria në këtë rast po vrapon pa fakte pas emrit të tij.