Postet nga: Fatmir Limaj

Sa kushton BMW e Fatmir Limajt?

Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK) ka publikuar deklarimet e pasurisë të zyrtarëve që kanë poste publike.

Vendimet e qeverisë Hoti nuk vlejnë për Skënder Hysenin, sërish i reziston maskës

Koordinatori i emëruar për dialogun Kosovë -Serbi, Skënder Hyseni nga LDK dhe kryetari i Nisma-s, Fatmir Limaj, janë takuar sot në një lokal të Prishtinës pa ...

Jakup Krasniqi infektohet me COVID-19, Limaj i dëshiron shërim të shpejtë

Kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka njoftuar se bashkëpartiaku i tij Jakup Krasniqi, isgh-kryetar i Kuvendit të Kosovës, është infektuar nga COVID-19 me ç’rast i ka ...

Epopeja e Rahovecit, Hoti: Kriminelët do të marrin atë që meritojnë

Në 22 vjetorin e masakrës së Rahovecit, liderët e vendit dhe të partive politike, kryeministri Avdullah Hoti, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ...

Limaj me deklaratë pas publikimit të akuzave ndaj Thaçit e Veselit, bën thirrje për bashkim pozitë-opozitë

Kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, është deklaruar pas njoftimit nga Dhomat e Specializuara të Kosovës se Prokurori Special ka ngritë aktakuzë ndaj presidentit, Hashim Thaçi dhe ...

Zafir Berisha emërohet Zëvendësministër i Punëve të Brendshme

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka njoftuar për emërimin e bashkëpartiakeve të tij si Zëvendësministra në katër dikastere.

Urimi i Limajt për festën e Fitër Bajramit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ua ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë festën e Fitër Bajramit.

Limaj: Të ndëshkohen kryesit e Masakrës së Dubravës

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se sot bëhen 21 vite kur ushtria dhe policia serbe kryen një nga krimet më monstruoze mbi të burgosurit në ...