Postet nga: Fatmir Limaj

Shkel masat anti COVID-19, Limaj mbledh dhjetëra qytetarë në odat e fshatrave të Drenasit e Malishevës

Listës së subjekteve politike që po i shkelin masat anti COVID-19, i është bashkuar edhe Nisma Socialdemokrate.

PDK në Malishevë: Fatmir Limaj është personifikim i korrupsionit dhe shantazhit

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Malishevë e ka quajtur Fatmir Limajn si personifikim të korrupsionit e shantazhit.

Limaj: Zgjedhjet janë më shumë se të jashtëzakonshme për atë se çfarë po na pret si shtet

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka deklaruar se në vazhdën e takimeve mobilizuese me strukturat e tyre për zgjedhjet e parakohshme në vend, sot me bashkë...

Takohen liderët e partive të koalicionit qeverisës, Limaj: Biseduam për fillimin e vitit të ri shkollor

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, pas takimit që ka zhvilluar me krerët e partive të tjera të koalicionit qeverisës, kryeministrin, Avdullah Hoti, kreun e AAK-së, Ramush ...

Fatmir Limaj: Të bashkohemi e ta mbyllim këtë temë, leni fërkimet politike

Kreu i Nismës socialdemokrate, Fatmir Limaj pas një takimi mes krerëve të koalicionit qeverisës LDK-AAK-Nisma ka thënë se nuk ka mospajtime mes partnerëve të qeverisë.

Limaj: Është e turpshme të diskutohet për temën e presidentit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, pas takimit me krerët e partive të koalicionit qeverisës, të thirrur nga kryeministri Avdullah Hoti, ka thënë se temë kryesore ...

Avdullah Hoti nesër takohet me Isa Mustafën, Ramush Haradinajn e Fatmir Limajn

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka njoftuar se nesër bashkë me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafën, do të takohet me partnerët e koalicionit, për të ...

Kundërsulmi i Fatmir Limajt, ia merr AAK-së kandidatin për kryetar komune

Kryetari i NISMA-s Socialdemokrate përmes një njoftimi në Facebook ka njoftuar se kandidati i AAK-së për kryetar komune në Malishevë Kajtaz Gashi ka aderuar në këtë parti.