Postet nga: Fatmir Limaj

Limaj: Më 14 shkurt Nisma do të thyej të gjitha parashikimet

Kreu i Nismës Socialdemorkate, Fatmir Limaj gjatë një tubimi elektoral në Komoran ka thënë se parashikimet e kundërshtarëve politik do të thyhen në ditën e ...

Limaj në Mitrovicë: Kujdes kë votoni! Kemi kandidat për kryeministër dikë që gjenocidin e Serbisë e quan “përpjekje për gjenocid”

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se në Kosovë po tentohet të harrohet e kaluara e dhimbshme.

Nisma Socialdemokrate hap fushatën zgjedhore

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj,  ka hapur fushatën zgjedhore të partisë së tij.

Limaj: Enver Hoxhaj veç në filma të 'Rambos' e ka parë se çka është shpirti luftarak

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, u është kundërpërgjigjur deklaratave të kreut të PDK-së, Enver Hoxhaj, i cili gjatë një tubimi me simpatizantë në Malishevë u ka ...

Limaj: Koalicioni PAN ishte bërë vetëm për poste

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i ftuar në Debat Plus të RTV Dukagjini, ka folur në lidhje me koalicionin PAN (PDK, AAK, Nisma Socialdemokrate) të vitit 2017.

"Me çlirimtarët!", slogani i Nismës Socialdemokrate për zgjedhjet e 14 shkurtit

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i ftuar në Debat Plus të ‘RTV Dukagjini’ ka prezantuar për herë të parë sloganin e partisë së tij.

Limaj: PDK ka filluar distancimin e heshtur nga UÇK-ja

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka folur në lidhje me PDK-në dhe vlerat e luftës së UÇK-së.

Limaj reagon pasi partia e tij nuk u certifikua si subjekt politik nga KQZ-ja

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka reaguar pasi që partia e tij nuk u certifikua nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.