Postet nga: fatalitet

Vdes një person pas aksidentit me traktior

Një person ka mbetur i vdekur pas aksidenti me traktor e cila ka ndodhur në rrugën lokale Bushincë-Carevc të Novobërdës.

Aksident trafiku me fatalitet

Aksidenti fatal, sipas Policisë së Kosovës, ka ndodhur në rrugën qarkore në Gjilan e që për pasojë ka vdekur një person. Policia njofton se në aksident janë ...

Vetura godet për vdekje një këmbësor në Balincë të Malishevës

Një këmbësor është goditur për vdekje nga një veturë në fshatin Balincë të Malishevës.

Një i vdekur e tri të lënduara në aksident trafiku në Grabanicë të Klinës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë në fshatin Grabanicë të Klinës.

Tre persona të vdekur në një aksident në Raçë të Gjakovës

Tre persona kanë vdekur në një aksident që ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në fshatin Raçë, të komunës së Gjakovës. Rastin për portalin ...

Një i vdekur nga aksidenti në Lipjan

Një burrë ka vdekur pas një aksidenti mes dy veturave dje në Lipjan.

Një i vdekur dhe dy të lënduar në aksident trafiku në Bjeshkët e Istogut

Policia e Pejës ka njoftuar se pas një aksident trafiku në Bjeshkët e Istogut në vendin e ashtuquajtur Polane, një person ka mbetur i vdekur dhe dy të ...

Podujevë, vdes një person në aksident

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur rreth orës 15:00 në Podujevë.