Postet nga: Fast Kosova

Shtetasi serb i arrestuar në Kosovë po dyshohet për përfshirje në korrupsion

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një shtetas serb gjatë ditës së sotme në Kosovë.

Policia e Kosovës arreston të kërkuarin nga INTERPOL-i

Policia e Kosovës ka arrestuar sot një person të dyshuar për trafikim ndërkombëtar me lëndë narkotike.

Arrestohet një shtetas turk në Kosovë, kërkohej nga Moldavia për mashtrim

Një shtetas turk është arrestuar në Kosovë nga zyrtarët policor të njësisë FAST Kosova, nën dyshimin se i njëjti është përfshirë në veprën penale ...

I kërkuari për mashtrim ndalohet për 48 orë, tre të tjerë po intervistohen

Katër persona janë arrestuar gjatë ditës së sotme në një aksion policor.

Detaje nga Policia për arrestimet në Prishtinë: Shtetasi i huaj kërkohej për mashtrim

Disa persona janë arrestuar në orët e pasdites së sotme në Prishtinë nga njësitet speciale policore.

Aksioni në Prishtinë është ndërmarrë nga njësia FAST Kosova dhe AKI

Katër persona janë arrestuar sot në lagjen “Kalabria” të Prishtinës në një operacion të njësive speciale të Policisë së Kosovës.

Aksion i njësive speciale në Prishtinë, 4 të arrestuar, dy prej tyre në kërkim ndërkombëtar

Një aksion është ndërmarrë sot pasdite në lagjen “Kalabri” të Prishtinës.

Arrestohet në Shqipëri i dyshuari për disa vrasje në Kosovë me armë e eksploziv

41 vjeçari D.Gj., është arrestuar gjatë ditës së sotme gjatë realizimit të një plani në bashkëpunim mes autoriteteve të rendit të Shqipërisë e Kosovës.