Postet nga: falsifikim i parave

Mijëra euro false në katër raste të raportuara brenda 24 orëve në Prishtinë

Katër raste të falsifikimit të parave janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Raportime në Polici për falsifikim të parave në Prishtinë dhe Drenas

Dy raste të falsifikimit të monedhave janë raportuar në Policinë e Kosovës brenda 24 orësh.

Në 24 orët e fundit, raportohen tre raste të falsifikimit të parave, në tre qytete të Kosovës

Në raportin e 24 orëve të fundit të Policisë së Kosovës janë raportuar tre raste të falsifikimit të parave në kartmonetedha, në tre qytete të ndryshme të Kosovës.

Prishtinë, dyshohet se një klient i marketit pagoi me 500 euro të falsifikuara

Policia e Kosovës ka njoftuar se një menaxhere e marketit ka raportuar që në market është bërë një pagesë me kartëmonedhën 500 euro, e cila dyshohet të ...

Kapen në dy raste para të falsifikuara

Në fshatin Rogovë në Gjakovë dje është arrestuar një person i dyshuar pasi që në marketin e tij janë gjetur dhe konfiskuar 83x2 euro (166 euro) monedha të falsifikuara.

Dy raste të falsifikimit të parave në Prizren

Policia në rajonin e Prizrenit ka njoftuar për dy raste të falsifikimit të parave.

Policia e Kosovës ‘në hall’ me paratë e falsifikuara në Graçanicë

Gjatë ditës së djeshme dy punëtorë të bankave në Graçanicë, kanë kërkuar ndihmë nga Policia e Kosovës pasi atyre u kishin shkruar klientë me kartë...

Detaje se si policia në Suharekë ndalon falsifikuesit e parave

Policia në rajonin e Prizrenit gjatë ditës së djeshme, ka pranuar një informacion nga një punëtore e bankës në Suharekë se në bankë janë deponuar para të ...