Postet nga: falsifikim dokumentesh

Gruaja raporton në polici për dokumentet qe u lëshuan në emër të saj

Një grua në Gjakovë ka raportuar gjatë ditës së djeshme një rast për falsifikim të dokumenteve.

Arrestohen gjilanasit, falsifikuan patentë shofer austriak për t’u pajisur me atë të Kosovës

Dy burra nga Gjilani, janë arrestuar nën dyshimin se njëri prej tyre ka falsifikuar dokumente ndërsa tjetri se është pajisur me dokument të rremë.

Gjykimi për mashtrim me viza në Prizren, të dëmtuarit: Morëm kredi e borxhe për të paguar

Në Gjykatën e Prizrenit po vazhdojnë seancat maratonike ndaj të akuzuarve për mashtrim me viza.

Nis gjykimi me 489 dëshmitarë, 100 faqe aktakuzë dhe për 1 milion euro të shpëlara

Mbi 100 faqe aktakuzë e 489 dëshmitarë të propozuar, fillon gjykimi për mashtrim nga DBBS-ja, në Prizren.

Gjykimi për mashtrimin e 489 prizrenasve, të akuzuarit deklarohen të pafajshëm

Pas leximit të aktakuzës, të akuzuarit për mashtrimin e 489 qytetarëve prizrenas, Flamur Hoxha, Besim Rexhaj dhe Veprim Rexhepi, janë deklaruar të pafajshëm rreth aktakuzës që ...

Paraburgim të Dyshuarve për një Varg Veprash Penale

Një muaj paraburgim është masa e sigurisë e caktuar ndaj dy të pandehurve nga Vlashnja e Prizrenit, të cilët akuzohen për kryerje të disa veprave penale.

Arrestohen Tre Policë dhe një Noter

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK), në konsultim me prokuroritë kompetente, ka realizuar dy operacione të ndara hetimore dhe si rezultat janë arrestuar katër të dyshuar  - tre zyrtarë ...

Dy të Arrestuar për Falsifikim Dokumentesh

Nën dyshimin se kanë keqpërdorur detyrën zyrtare në Gjilan janë arrestuar dy zyrtarë të Qendrës së Regjistrimit të Automjeteve.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!