Postet nga: Fajde

Një person dyshohet se u vetëvra nga presionet e kthimit të kamatës së fajdes nga i dyshuari që u arrestua sot në Pejë

Policia e Kosovës nga korriku i vitit të kaluar kishte pranuar informacione se një person po jepte para me fajde.

Dërgohet në mbajte i dyshuari për fajde në Pejë

Aksion policor, bastisje e arrestim pati mëngjesin e sotëm në Komunën e Pejës.

Aksion policor në Pejë, ka të arrestuar

 

Dosja e Prokurorisë: Kapiteni i Policisë i dha fajde 20 mijë dhe përfitoi mbi 17 mijë euro nga to

Zyrtari i policisë së Kosovës K. K., i cili ditë më parë u arrestua nën dyshimet për fajde, do të qëndrojë për 30 ditë në paraburgim.

FOTO: Paratë që iu konfiskuan policit të arrestuar në Ferizaj për fajde

Një zyrtar policor me gradën kapiten dhe punonjës në Drejtorinë Rajonale të Ferizajt është arrestuar pak orë më parë pasi u kap në flagrancë deri sa po i ...

Arrestohet oficeri i Policisë në Ferizaj, kapet në flagrancë për fajde

Një zyrtar policor me gradën kapiten është arrestuar sot pasdite nën dyshimin për fajde.

Dënim më burg dhe gjobë ndaj të akuzuarit për fajde

Gjykata e Mitrovicës e ka dënuar me dy vjet burgim të akuzuarin Isak Smakolli për veprën penale, fajde.

Mitrovicë, përfundon gjykimi ndaj të akuzuarit për fajde

Në Gjykatën e Mitrovicës sot ka përfunduar gjykimi ndaj të akuzuarit Isak Smakolli, i cili akuzohet për  fajde.