Postet nga: FA CUP

Manchester United në çerekfinale të FA CUP (VIDEO)

Manchester United ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Derby Coutyt me rezultat 3-0, si mysafir në kuadër të 1/8 së finales në FA CUP.

Formacionet zyrtare: Derby – Manchester United

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Derby- Manchester United, e cila luhet në kuadër të 1/8, së finales në FA CUP.

Manchester City mposht Sheffieldin dhe kalon në çerekfinale të FA CUP

Manchester City ka shënuar fitore minimale ndaj Sheffieldit, me rezultat 1-0, në kuadër të 1/8 së finales në FA CUP.

Chelsea fiton me lehtësi ndaj Liverpoolit (VIDEO)

Chelsea e ka mposhtur Liverpoolin me rezultat 2-0, në kuadër të 1/8 së finales në FA CUP.

Chelsea po e mposht Liverpoolin (VIDEO)

Chelsea ka kaluar në epërsi me sulmuesin brazilian Willan në minutën e 13’.

Arsenal fiton ndaj Leedsit (VIDEO)

Arsenal ka shënuar fitore me rezultat minimal 1-0, ndaj Leeds United, ndeshje e vlefshme për 1/32 e finales në FA Cup.

Chelsea fiton me lehtësi ndaj Nottinghamit (VIDEO)

Chelsea ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Nottinghamit, me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për 1/32 e finales në FA Cup.

Formacionet zyrtare: Liverpool – Everton (Foto)

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Liverpool – Everton, e cila luhet në kuadër të 1/32 e finales në FA Cup.