Postet nga: ensar ramadani

Pas publikimit të pamjeve në KALLXO.com, AGK kërkon shkarkimin e Endrit Shalës

Të martën mbrëma gazetari i portalit "IndeksOnline", Ensar Ramadani raportoi në polici se ishte sulmuar nga Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.

Pamje ku Endrit Shala godet gazetarin

Të martën mbrëma një gazetar raportoi në polici se ishte sulmuar nga Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.

Video: Endrit Shala e quan verbal sulmin ndaj gazetarit

Prokuroria e Prishtinës ka nisur dje hetimet rreth një sulmi të pretenduar të ministrit në detyrë, Endrit Shala, ndaj gazetarit të portalit “IndeksOnline”.

IPK rekomandon suspendimin e dy policëve që ishin prezent kur u rrah gazetari

Inspektorati Policor i Kosovës ka njoftuar se ka rekomanduar suspendimin e dy zyrtarëve policor në lidhje me sulmin ndaj gazetarit të portalit “IndeksOnline”, Ensar Ramadani.

Prokuroria nis hetimin për sulmin e raportuar ndaj gazetarit nga ministri Endrit Shala

Gazetari nga portali “IndeksOnline”, Ensar Ramadani, mbrëmë ka raportuar në polici se është sulmuar nga ana e Ministrit në detyrë të Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.

AGK dënon sulmin ndaj gazetarit Ensar Ramadani

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës dënon sulmin që i është bërë gazetarit të portalit "IndeksOnline", Ensar Ramadani, nga ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit ...

Gazetari pretendon se u rrah nga ministri Endrit Shala

Gazetar i portalit 'Indeksonline', Ensar Ramadani, po pretendon se është sulmuar fizikisht nga ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.