Postet nga: Elseid Hysaj

Agjenti i Hysajt: Ancelotti ia shkatërroi besimin, ia mori sigurinë

Elseid Hysaj, nuk e nisi mirë sezonin 2019/2020, nën urdhëratë e trajnerit italian Carlo Ancelottit.

Elseid Hysaj mund të transferohet në Juventus

Juventus dhe Napoli mund t’i shkëmbejnë lojtarët në afatin kalimtar të janarit.

Elseid Hysaj largohet nga Napoli

Mario Giuffreddi, agjenti i Elseid Hysajt, ka folur për të ardhmen e mbrojtësit shqiptar.

Hysaj: Ndaj Francës shkojmë me idenë për të marrë pikë

Kombëtarja e Shqipërisë sot ka udhëtuar drejt Francës, në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen ndaj Kampionëve të Botës, Francës, që ...

United dëshiron transferimin e Elseid Hysajt

Manchester United është duke shprehur interesim për mbrojtësin e krahut të djathtë Elseid Hysaj.

Shakohoxha e konfirmon, Hysaj do të luaj me interin në sezonin e ardhshëm

Mbrojtësi i krahut të djathtë Elseid Hysaj duket se i ka ditët e numëruara te skuadra e Napolit.

Chelsea i interesuar për Elseid Hysajn

Afati kalimtar i janarit për disa skuadra e futbollistë është i rëndësishëm, pasi e bëjnë të qartë të ardhmen e tyre, për suksesin e ...

Giuffredi: Hysaj në janar mund të largohet nga Napoli

Mbrojtësit shqiptar Elseid Hysajt, nuk është duke i ecur sezoni mirë, ashtu siç e ka planifikuar nën udhëheqjen e trajnerit Carlo Ancelotti, pasi shpesh herë po që...