Postet nga: Egzon Azemi

Prokuroria lëshon fletë-arrest për asamblistin e LVV-së, arsyeja protestat e vitit 2016

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe asamblisti Egzon Azemi ka deklaruar se prokuroria ka lëshuar fletë-arrest ndaj tij.

Azemi: PDK e PSD janë bërë bashkë për pazare në dëm të qytetit e qytetarëve

Asamblisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Egzon Azemi, ka reaguar pas shkarkimit nga bordi i aksionarëve të NPB-së në mbledhjen e Kuvendit Komunal të Prishtinës.

Shpend Ahmeti e Egzon Azemi përballen në asamble

Në mbledhjen e radhës të Kuvendit Komunal të Prishtinës ka pasur përplasje mes asamblistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Egzon Azemi dhe kryetarit të komunës së ...

Asambleisit i Vetëvendosjes; Shpresojmë që Policia s’do bëhet vegël e PSD-së

Aksionari i Ndërmarrjes Publike Banesore dhe asamblisti i Vetëvendosjes, Egzon Azemi ka reaguar pas publikimit të lajmit nga KALLXO.com se Komuna e Prishtinës ka kërkuar ...

NPB, ‘fushëbeteja’ e re komunale PSD-VV (VIDEO)

Egzon Azemi, Asambleist në Komunën e Prishtinës dhe aksionar në Ndërmarrjen Publike Banesore ka mbajtur sot konferencë për media,  pas ndalimit të Kryeshefit Ekzekutiv të NPB-së ...

Asamblisti i VV-së: E pashë Dardan Sejdiun në veturë të Komunës

Anëtari i Kuvendit Komunal të Prishtinës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Egzon Azemi ka shkruar para disa minutave se e ka parë Dardan Sejdiun, tani ...

Asamblisti i VV-së flet për përleshjen me anëtarin e PSD-së

Anëtari i Kuvendit Komunal të Prishtinës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Egzon Azemi, ka treguar rreth një incidenti që ka pasur me një anëtar ...

Asamblisti i VV-së Kundër Vendosjes së Flamurit të Kosovës 'Te Rrethi'

Asamblisti i Vetëvendosjes në Kuvendin Komunal të Prishtinës, Egzon Azemi, përmes profilit të tij në Facebook ka bërë thirrje që nesër propozuar që të mblidhen ...