Postet nga: Dy të Arrestuar

Dyshohet se sulmuan fizikisht policin, arrestohen dy persona në Mazgit të Obiliqit

Dy burra janë arrestuar pasi dyshohen se për shkak të një mosmarrëveshje në komunikacion kanë sulmuar fizikisht një zyrtar policor.

Prishtinë, arrestohen dy të dyshuar për djegien e një veture në parking

Sot Policia e rajonit të Prishtinës ka arrestuar një 61-vjeçar me inicialet S.Sh. dhe një 25-vjeçar me inicialet B.K., të dy të dyshuar për ...

Skenderaj, arrestohen dy persona për trafikim me njerëz

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka arrestuar dy persona  nën dyshimin për trafikim me njerëz dhe shërbime seksuale të viktimës së trafikimit.

Shantazhuan një grua me publikim të fotove intime, arrestohen

Një grua nga Prishtinë raportohet të ketë qenë viktimë e një rasti të shtantazhit.

Policia në Pejë kap 26 kg drogë në një veturë

Tetë thasë me drogë janë gjetur dje në një veturë në një fshat të Istogut.

Prizren, arrestohen dy persona për prostitucion

Dy persona janë arrestuar nga policia për marrje me prostitucion.

Shfrytëzuan viktimën seksualisht, arrestohet një grua dhe një burrë në Prishtinë

Dy persona janë arrestuar nga policia në Prishtinë nën dyshimin për trafikim me njerëz dhe shërbime seksuale të viktimës së trafikimit.