Postet nga: durim sheremeti

Anulohet seanca ndaj ish-shefit të kabinetit në Komunën e Pejës

Gjykata e Pejës e ka anuluar seancën e sotme ndaj ish-shefit të kabinetit në Komunën e Pejës, Durim Sheremeti i cili po akuzohet për keqpë...

Shefi i kabinetit të kryetarit të Pejës e kundërshton aktakuzën

Durim Sheremeti, shefi i kabinetit të kryetarit të Pejës, e ka kundërshtuar sot aktakuzën, e cila e ngarkon me veprën penale – keqpërdorim i detyrës ...

Shefi i kabinetit të Gazmend Muhaxherit deklarohet i pafajshëm për akuzat e Prokurorisë

Shefi i kabinetit të kryetarit të komunës së Pejës, Durim Sheremeti është ballafaquar në Gjykatën e Pejës me akuzën e Prokurorisë për keqpërdorim ...

Mungon juristi i komunës, dështon seanca ndaj shefit të kabinetit të Gazmend Muhaxherit

Mosprania e përfaqësuesit të Komunës së Pejës ka bërë që të dështojë seanca kundër Durim Sheremetit, Gëzim Lajqi, Ruzhdi Zhara, Gëzim ...

Aktakuzë ndaj shefit të kabinetit të Gazmend Muhaxherit

Prokuroria në Pejë sot ka ngritur aktakuzë ndaj Durim Sheremetit, shefit të kabinetit të kryetarit të Komunës së Pejës, dhe katër personave tjerë me inicialet G.L., ...

Shefi i kabinetit Gazmend Muhaxherit dhe zyrtarë të tjerë po hetohen për korrupsion

Prokuroria e Pejës e ka konfirmuar se Durim Sheremeti, shef i kabinetit të kryetarit të komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, është duke u hetuar lidhur me një ...

Prerja e druve rreth rrugës indinjon qytetarët e Pejës, reagon Komuna

Prerja e druve buzë rrugës afër Stacionit të Trenit në Pejë ka indinjuar qytetarët.

AAK në Pejë: Komuna Kampione e Punësimeve Partiake

Sipas zëdhënësit të AAK-së në Pejë Albert Haxhiaj këta persona janë punësuar me kontratë në vepër.