Postet nga: duhel

Apeli ia zbut dënimin ‘Mollës së Kuqe’, i dënuar për Krime Lufte

 

Sekuestrohen armë pas gjuetisë ilegale në rajonin e Prizrenit

Policia e Kosovës ka sekuestruar armë, me të cilat është kryer gjueti e kundërligjshme.

Remzi Shala: Jam krenar që kam qenë pjesë e UÇK-së, nuk jam marrë me popullatë civile

Gjykimit maratonik prej 2 vitesh lidhur me të dyshuarin për krime lufte, Remzi Shala i ka ardhur fundi, pas mbajtjes së afro 40 seancave gjyqësore.

Video - Kujdes gjatë vozitjes, stuhi breshëri në Duhël

Mot i vështirë është duke mbretëuar këtë mbrëmje në disa pjesë të Kosovës.

Lipjani nesër në ditë zie, pas vdekjes së tre të rinjve në aksidentin e Duhlës

Me vendim të kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti nesër është shpallur ditë zie në Komunën e Lipjanit.

Rruga e vdekjes, Suharekë - Duhël 8 të vdekur për 9 muaj

Rrugët e fshatit Duhël në Suharekë, ka disa muaj që po përjetojnë aksidente të ndryshme të cilat kanë për pasojë edhe humbje jetësh në atë ...

Policia: Tejkalimi në vijë të plotë shkaktar i aksidentit ku vdiqën tre të rinj

Shkaktar i aksidentit dyshohet të ketë qenë drejtuesi i veturës, i cili hyri në tejkalim në vendin e ndaluar.

Bali Muharremaj jep detaje rreth të vdekurve nga aksidenti në Duhël

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj ka shkuar në vendin e ngjarjes ku kanë mbetur të vdekur tre persona, si pasojë e aksidentit mes një veture dhe një kamioni në ...