Postet nga: Droga

Operacion kundër drogës në Gjakovë

Një operacion policor është realizuar gjatë ditës së sotme në rajonin e Gjakovës.

Droga ia morri djalin, nëna u del në ndihmë prindërve të tjerë - VIDEO

Arjeta Musliu është me profesion psikologe, së fundmi ajo ka hapur një Qendër për këshillime falas për të varurit nga droga në Ferizaj.

Prishtinë, i gjenden në banesë mbi 4 kilogramë heroinë

Policia ka arrestuar një person pasi që gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe sekuestruar tetë paketime me substancë narkotike që dyshohet të jetë e llojit heroinë.

Detaje nga gjykimi për 825 kg drogë të fshehur në tavolina

Në gjykimin për 824 kg drogë të llojit marihuanë, i njohur si rasti ‘Shkurt”, janë dhënë fjalët përfundimtare.

FOTO: Sasi e madhe e drogës e konfiskuar nga Policia

Policia e Kosovës ka konfiskuar një sasi të madhe të drogës gjatë një aksioni policor të zhvilluar të dielën.

Shqipëria pjesë e operacionit kundër grupit që trafikoi mbi 1.6 ton kokainë e heroinë

Policia shqiptare dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda e Shqipërisë kanë luajtur një rol aktiv në një operacion ndërkombëtar për goditjen e veprimtarisë në fushë...

Operacion anti-drogë në Mitrovicë, 2 të arrestuar (FOTO)

Njësia Anti-Drogë e Policisë së Kosovës në Veri ka arrestuar dy persona gjatë një operacioni të ndërmarrë sot.

Deçan, kapet me afro 1 kg drogë

Një 22 vjeçar I.S. është arrestuar dje në Isniq të Deçanit pasi gjatë kontrollit në veturë është gjetur një sasi e narkotikëve që dyshohet të jetë e ...