Postet nga: driton podrimqaku

Në mesin e 15 të arrestuarve për fajde në Pejë, është edhe Driton Podrimqaku

15 persona janë arrestuar nga policia në një aksion të udhëhequr nga Prokuroria e Pejës, departamenti për krime të rënda.

Aktakuzë për fajde, për rastin i cili u raportua në KALLXO.com

Prokuroria e Pejës ka ngritur aktakuzë ndaj Driton Podrimqakut për vepër penale të fajdes, sulm ndaj zyrtarit policor dhe shkaktim i rrezikut të përgjithshëm.

Bastisja në shtëpinë e të dyshuarit për fajde- Pamje ekskluzive

Driton Podrimqaku javën e kaluar u bë person i kërkuar nga ana e Prokurorisë e Policisë në Pejë.

Pamjet ekskluzive të arratisjes nga Policia e të dyshuarit për fajde Driton Podrimqaku

Një rast i cili fillimisht u raportua në KALLXO.com ndërsa pastaj u bart në Prokurorinë Themelore në Pejë rezultoi me arrestimin e një personi të dyshuar, Driton Podrimqakut.

Rrëfimi i viktimës së fajdesë dhe arratisja e Driton Podrimqakut - LIVE

Në emisionin "Kallxo Përnime" po transmetohen pamje ekskluzive të arratisjes së të dyshuarit për fajde, i cili po konsiderohet person me rrezikshmëri të lartë, Driton Podrimqakut.

Arrestimi i Driton Podrimqakut erdhi pas raportimit të KALLXO.com

Driton Podrimqaku ishte në kërkim për pak ditë nga Policia për shkak se i njëjti dyshohej për sulm me veturë ndaj një zyrtari policor në ...

Paraburgim për personin që dyshohet se goditi policin me veturë

Driton Podrimqaku është dërguar gjatë ditës së sotme në paraburgim me vendim të Gjykatës së Pejës.