Postet nga: Drita - Gjilani

Ardian Nuhiu: E merituam fitoren ndaj Gjilanit

Drita ka shënuar fitore sensacionale ndaj Gjilanit me rezultat 2-3, në fundin e ndeshjes, ndeshje e vlefshme për xhiron e 15-të në Superligën e Kosovës.

Nuhiu: Kemi dominuar ndeshjen në pjesën e parë dhe pjesën e dytë

Drita nuk ka arritur më shumë se një barazim me rezultat 0-0, në derbin e qytetit ndaj Gjilanit, ndeshje e cila luhet në kuadër të xhiros së gjashtë në ...

Drita – Gjilani, mbyllet pa fitues

Derbi gjilanas ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, ka përfunduar me rezultat 0-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e gjashtë në Superligën e Kosovës.

Drita – Gjilani, mbyllet pjesa e parë pa gola

Është mbyllur pjesa e parë pa gola ndërmjet Dritës dhe Gjilanit.

Drita - Gjilani, gara për titullin e kampionit në Kosovë

Derbi i qytetit të Gjilanit ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, i takoi Gjilanit me rezultat 2-0, ndeshje e cila u luajt në kuadër të xhiros së 31-të në ...

Drita-Gjilani, Policia arreston një person

Një person është arrestuar në stadiumin e Gjilanit nga Policia e Kosovës.

Tifozët e Dritës hedhin mjete piroteknike nga jashtë stadiumit

Ngjyra e kaltër e tymit ishte mundësia e vetme për të identifikuar hedhësin e mjetit piroteknikë në Stadiumin e qytetit të Gjilanit ku po zhvillohet ndeshja ...

Dështon “inovacioni” i tifozëve në Gjilan, ndërhynë policia   

Policia e Kosovës është detyruar të ndërhyjë në Gjilanë ku po zhvillohet derbi i Supërligës, Drita-Gjilani.