Postet nga: Drita - Gjilani

Ardian Nuhiu merr përgjegjësinë për humbjen nga Gjilani

Drita e humbi derbin e qytetit me rezultat 0-2 nga Gjilani.

VIDEO - Derbi Drita – Gjilani, përleshja mes tifozëve dhe mungesa e policëve

Derbi Drita – Gjilanit gjatë ditës se sotme u shoqërua edhe me rrahjen e tifozëve dhe mungesën e policëve në momentin e përleshjes së tifozë...

Gjilani e fiton derbin e qytetit ndaj Dritës

Gjilani e ka fituar derbin e qytetit ndaj Dritës me rezultat 0-2, ndeshje e vlefshme për xhiron e gjashtë në Superligën e Kosovës që u luajt ...

VIDEO – Tifozët e Dritës dhe Gjilanit përleshen mesvete

Pas përfundit të pjesës së parë mes Dritës dhe Gjilanit, tifozërit e këtyre dy klubeve janë përleshur ndërmjetvete.

VIDEO: Rrahje mes tifozëve të Dritës dhe Gjilanit

Fundi i pjesës së parë nuk ka qenë i mirë në derbin Drita – Gjilani.

Drita – Gjilani, mbyllet pjesa e parë

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin gjilanas mes Dritës dhe Gjilanit me rezultat të bardhë 0-0, takim që po luhet në kuadër të xhiros së gjashtë ...

Derbi Drita – Gjilani zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë

Derbi gjilanas ndërmjet Dritës dhe Gjilanit i paraparë të zhvillohet në qytetin e Gjilanit, të dielën në kuadër të xhiros së gjashtë në Superligën e ...

Munishi pas barazimit ndaj Dritës: Iu tregova se kush është baba

Gjilani ka barazuar me rezultat 1-1, ndaj Dritës, ndeshje e vlefshme për xhiron e 33-të në Superligë.