Postet nga: Drita - Feyenoord

Muharrem Jashari thotë se Drita do ta mposht Feyenoordin në Holandë

Mesfushori i Dritës, Muhaerrem Jashari, beson se skuadra e tij do të shkojë për fitore në ndeshjen e kthimit ndaj Feyenoordit në Holandë.

Ajzeraj: E kemi merituar barazimin

Sulmuesi anësor i Dritës, Almir Ajzeraj, është shprehur i kënaqur me barazimin ndaj Feyenoordit, duke e quajtur të merituar.

Nuhiu i kënaqur me rezultatin, përgëzon lojtarët

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është ndarë i kënaqur me barazimin pa gola ndaj Feyenoordit në ndeshjen e parë të rrethit të dytë të kualifikimeve në Ligën ...

Drita e ndal Feyenoordin

Drita ka barazuar me Feyenoordin me rezultat 0-0, ndeshje e vlefshme për rundin e dytë në Ligën e Konferencës.

Drita – Feyenoord, mbyllet pjesa e parë pa gola

Ka përfundaur pjesa e parë mes Dritës dhe Feyenoordit, me rezultat 0-0, ndeshje e vlefshme për rundin e dytë në Ligën e Konferencës.

Formacionet zyrtare: Drita – Feyenoord

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Drita – Feyenoord që luhet nga ora 21:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të rundit dytë në Ligën e Konferencës.

Toornstra: Mund të hasim në vështirësi ndaj Dritës, ata duan të luajnë futboll

Mesfushori i Feyenoordit, Jens Toornstra, ka folur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Dritës.

Ajzeraj optimist para takimit ndaj Feyenoordit

Sulmuesi anësor i Dritës, Almir Ajzeraj, është shprehur optimist para takimit ndaj skuadrës holandeze Feyenoord Rotterdam.