Postet nga: digjet vetura

Prizren - Merr flakë ora e rrymës elektrike, ia djeg një pjesë të shtëpisë dhe veturën prizrenasit

Një prizrenas ka raportuar se për shkaqe ende të panjohura, ora e rrymës elektrike e vendosur në një shtyllë elektrike ka marrë flakë, e cila pastaj ka pë...

Drenas, vidhet një veturë Golf 3

Një qytetar ka raportuar në polici se i është vjedhur një veturë e tipit Golf 3.

FOTO: Bëhet shkrumb vetura në Milot

Një veturë është djegur e tëra nga flakët që e kanë kapluar atë në Milot të Shqipërisë.

VIDEO – Digjet një veturë

Një veturë është bërë shkrumb nga flakët.

Në Shirokë të Suharekës i digjet vetura para shtëpisë

Një person nga fshati Shirokë i Komunës së Suharekës ka raportuar në Polici se dy të dyshuar të rinj ia kanë vënë zjarrin veturës së tij ...

Kamenicë: Persona të panjohur ia djegin veturën

Policia e Kosovës njofton se një burrë ka raportuar se në rrethana të panjohura vetura e tij e cila ishte jashtë përdorimit është përfshirë në zjarr.

Mërgimtares i Digjet Vetura

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Korreticë e Epërme të Drenasit dje rreth orës 6:20.

Digjet Vetura e Drejtorit të Radio Pejës

Vetura e drejtorit të Radio Pejës, Xhavit Husaj, është djegur nga zjarri sot në orët e hershme të mëngjesit.