Postet nga: digjet shtëpia

VIDEO: Digjet një shtëpi në Prishtinë

Një shtëpi është përfshirë nga flaka në kryeqytet.

Digjet një shtëpi në Podujevë

Një person nga Podujeva ka raportuar në polici se disa persona ia kanë djegur shtëpinë e pabanuar në fshat dhe një fushë-pyll rreth dy hektarë.

Prizren - Merr flakë ora e rrymës elektrike, ia djeg një pjesë të shtëpisë dhe veturën prizrenasit

Një prizrenas ka raportuar se për shkaqe ende të panjohura, ora e rrymës elektrike e vendosur në një shtyllë elektrike ka marrë flakë, e cila pastaj ka pë...

Digjet shtëpia në Prishtinë

Në rrugën “Shaqir Igrishta” në Prishtinë një shtëpi e pabanuar është kapluar nga zjarri. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:43.

Digjet një shtëpi në Novolan të Vushtrrisë (Video-Foto)

Një shtëpi është djegur sot rreth orës 11:00 në fshatin Navolan të Vushtrrisë. KALLXO.com ka pranuar nga dëshmitarët okularë video dhe fotografi nga djegia e kë...

Digjet një shtëpi në Pejë

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në orët e mëngjesit në Pejë. Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës. Sipas tyre, vlera ...

Digjet një shtëpi në Qyshk të Pejës

Në fshatin Qyshk të komunës së Pejës, viktima mashkull i komunitetit rom ka njoftuar se pas një defekti elektrik i është djegur  shtëpia.

Digjet Shtëpia, Vdesin Pesë Persona në Tetovë

Një nënë me katër fëmijët e saj kanë humbur jetën nga një zjarr që ka përfshirë shtëpinë e tyre në një lagje të ...