Postet nga: dibran hoxha

Vrasja e të riut nga Kukësi, aktakuzë ndaj Dibran Hoxhës dhe katër të tjerëve

Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë kundër Dibran Hoxhës, i njohur me pseudonimin "Kobra", lidhur me rastin e vrasjes që kishte ndodhur në një lokal të Prizrenit më 03.01.2023, në ...

Vendimi i fundit i Gjykatës për masën e sigurisë ndaj 'Kobrës'

Dibran Hoxhës i është vazhduar masa e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë lidhur me rastin e vrasjen që kishte ndodhur në një lokal të Prizrenit në ...

Gjykata merr vendim për Dibran Hoxha – ‘Kobra’, i dyshuar për vrasje

Gjykata në Prishtinë ka marrë vendim me të cilin ia ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë Dibran Hoxhës dhe Roland Susurit në ...

Vendimi i fundit i gjykatës ndaj Dibran Hoxhës dhe të tjerëve për rastin e vrasjes në ‘Kobra City’

Të dyshuarit për vrasjen e të riut nga Kukësi në ‘Kobra City’, Dibran Hoxhës dhe të tjerëve iu ka vazhduar paraburgimi edhe për dy muaj.

Vrasja në “Kobra City”, Gjykata ua vazhdon edhe për dy muaj paraburgimin Dibran Hoxhës dhe shokëve të tij

Kliko këtu, bashkohu në grupin e KALLXO në Viber dhe informohu në kohë reale me lajmet kryesore gjatë ditës

Dosja - E kaluara kriminale e shokëve të Dibran Hoxhës

Rastin e Dibran Hoxhës, i dyshuar për vrasjen e 31- vjeçarit nga Kukësi, tashmë do ta hetojë Prokuroria Speciale.

Prokuroria Speciale do të merret me rastin e Dibran Hoxhës

Rastin e Dibran Hoxhës, i dyshuar për vrasjen e 31- vjeçarit nga Kukësi, do ta hetojë Prokuroria Speciale.

Vrasja e 31 vjeçarit nga Kukësi, Gjykata ia vazhdon paraburgimin Dibran Hoxhës dhe pesë të dyshuarve të tjerë

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar paraburgimin Dibran Hoxhës dhe pesë të dyshuarve të tjerë për rastin e vrasjes së 31-vjeçarit nga Kukësi.