Postet nga: dhunë në familje

Kanos Gruan, i Dyshuari në Kërkim të Policisë

Policia ka njoftuar se një grua ka raportuar se bashëkshorti i saj e ka kanosur edhe pse kishte urdhër edhe pse kishte ndalesë gjyqësore.

Parandalohet Përshkallëzimi i një Konflikti në Familje në Korçë

Policia e Komisariatit të Korçës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin S.K., 38 vjeç.

Arrestohet për Sulm Ndaj Babait

Policia njofton se është arrestuar një person, i cili dyshohet se ka sulmuar fizikisht prindin e tij.

Prishtinasi Kanos Gruan me Armë

Një burrë nga Prishtina është arrestuar nën dyshimet për sulm fizik dhe kërcënim me armë ndaj bashkëshortes së tij.

Dhunë Familjare në Fushë Kosovë e Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të dhunës nëpër familje gjatë ditës së djeshme.

Sulmon Fizikisht Nënën, Motrën dhe Dajën

Policia ka arrestuar në Ferizaj një person nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht nënën, motrën dhe dajën e tij.

Vajza Sulmon Nënën në Prishtinë

Policia në raportin njëzet e katër orësh njofton për sulmin që një vajzë i bëri nënës së saj në Prishtinë.

Rrah Gruan dhe i Merr Para me Dhunë

Policia në Tiranë ka arrestuar një person nën dyshimet për dhunë në familje, vjedhje dhe prodhim e mbajtje pa leje e armëve të ftohta.