Postet nga: Deme materiale

Detaje nga vendi ku u hodh mjeti shpërthyes në Mitrovicë të Veriut - VIDEO

Pas një shpërthimi që ndodhi mbrëmë pas mesnatës në lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë të Veriut, dy persona kanë marr lëndime dhe disa makina kanë ...

Aksident trafiku mes dy veturave në Prishtinë

Dy automjete janë përfshirë në një aksident trafiku në “Rrugën B” në kryeqytet.

Burri në Kaçanik demoloi shtëpinë me sëpatë, shkak mosmarrëveshja në familje

Të mërkurën rreth orës 12:50 një grua në Kaçanik ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në familje, bashkëshorti i saj e ka dëmtuar me ...

Lisi bie mbi dy makina në Gjakovë, një person dërgohet në Emergjencë

Një qytetar nga Gjakova është dërguar në Emergjencën e qytetit pasi ka pësuar lëndime si pasojë e rënies së një lisi mbi makinë.

Aksident mes tri veturave në rrugën Prishtinë-Ferizaj, katër persona të lënduar - FOTO

Katër persona kanë marrë lëndime trupore pas përfshirjes së tri makinave në një aksident trafiku në fshatin Babush të Ferizajt.

Aksident mes dy automjeteve në Botushë të Gjakovës, dy të lënduar

Dy persona kanë marrë lëndime trupore pas përfshirjes së dy automjeteve në një askident trafiku në fshatin Botushë të Gjakovës.

Shpërthen zjarr në Lipjan, digjen dy objekte, ushqim për bagëti e pajisje pune

Si pasojë e një zjarri që ka shpërthyer të enjten rreth orës 18:35 në Lipjan janë djegur dy objekte, ushqim për bagëti, disa pajisje të punës ...

Aksident trafiku mes një treni dhe një automjeti në Fushë-Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 14:15 në rrugën "Pajazit Islami" në vendkalimin hekurudhor në Fushë-Kosovë.