Postet nga: Daut Hoxha

Plagoset një person në Podujevë

Një person është plagosur sot pak pas orës 16:00 në Podujevë.

Policia jep detaje për shtëpinë e djegur në lagjen ‘Arbëria’ të Prishtinës

Një shtëpi është përfshirë nga flakët rreth një orë më parë në Prishtinë.

Digjet një banesë në Lagjen e Spitalit, një person i lënduar

Një person ka mbetur i lënduar pasi një banesë në Lagjen e Spitalit në kryeqytet është përfshirë nga zjarri.

Vdes një vajzë rreth të 20-ve, dyshohet të ketë rënë nga një ndërtesë në Prishtinë

Një vajzë rreth të 20-ve ka vdekur në Prishtinë, dhe sipas Policisë e njëjta dyshohet se ka rënë nga një ndërtesë.

Aksident mes një veture dhe një biçiklisti në Besi

Në fshatin Besi të komunës së Prishtinës ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një biçiklete.

Vdes një person në aksident trafiku te 'Kroni i Mbretit'

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur para pak orëve në magjistralen Prishtinë- Pejë, saktësisht te 'Kroni i Mbretit'.

Policia jep detaje për të shtënat me armë në Prishtinë

Dy persona kanë njoftuar Policinë se kanë qenë cak i gjuajtjeve me armë.

Policia jep detaje nga aksidenti në Komoran

Një aksident me një të lënduar ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Pejë më saktësisht në Komoran.