Postet nga: Dardan Molliqaj

Policia publikon vërtetimin e thirrjes së Dardan Molliqajt për t'u paraqitur në stacion policor

Policia e Kosovës ka publikuar vërtetimin që ia dërgoi kryetarit të Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, për t'u paraqitur në stacionin policor.

Policia jep detaje për arrestimin e Dardan Molliqajt

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e Dardan Molliqajt, i cili ka ndodhur disa orë më herët.

Abdixhiku: Arrestimi i Molliqajt ka shije të një hakmarrjeje të pastër politike

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka reaguar pas arrestimit të kryetarit të Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj.

Arrestohet Dardan Molliqaj

Njësitë Speciale të Policisë e kanë arrestuar sonte kryetarin e PSD-së, Dardan Molliqajn.

Nuk është hera e parë që Molliqaj ‘sulmon’ zyrtarët shtetërorë – VIDEO

Goditja me shuplakë e një polici më 29 janar gjatë protestës kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike nuk është sulmi i parë i Dardan Molliqajt ndaj zyrtarëve shtetërorë.

Dardan Molliqaj merr përgjegjësinë për shuplakën ndaj policit: Nuk ishte goditje, shtyerje

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka thënë se i takon atij që ta marrë përgjegjësinë në lidhje me incidentin gjatë protestës së djeshme, në të cilë...

Sindikata e Policisë kërkon të merren masa ndaj Dardan Molliqaj për sulmin ndaj zyrtarit policor

Sindikata e Policisë së Kosovës ka kërkuar nga organet e drejtësisë të veprojnë sipas procedurave ligjore dhe të gjithë ata, duke përfshirë edhe kryetarin e Partisë ...

VIDEO - Momenti kur Dardan Molliqaj godet me shuplakë policin në protestë

Kryetari i Partisë Social Demokrate, Dardan Molliqaj ka goditur me shuplakë një polic, në protestën e organizuar kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike.