Postet nga: Dardan Molliqaj

AAK kundër Dardan Molliqajt për dënimet për korrupsion

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka dalë kundër qëndrimeve të Dardan Molliqajt, partnerit të koalicionit në garën e 6 tetorit.

Haki Abazi reagon pas publikimit të videos së sulmit ndaj tij

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet të Kuvendit të Kosovës, Haki Abazi, ka reaguar pas publikimit të videos ku shihet momenti i sulmit fizik ndaj tij ...

Reagon edhe Molliqaj pas publikimit të videos të sulmit të tij ndaj Haki Abazit

Pas publikimit të pamjeve në të cilat shihet konfrontimi mes Dardan Molliqajt dhe shoqëruesit të tij në njërën anë dhe Haki Abazit në anën tjetër, ...

Molliqajt nuk i duket e drejtë që të korruptuarit të dënohen me burgim

Anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka thënë se vendosja e kritereve për kandidatët me aktakuza në listat e deputetëve, është e padrejtë.

Molliqaj mbron përfshirjen e të akuzuarve në listat e kandidatëve

Kandidati për deputet i koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, e ka mbrojtur përfshirjen e personave të akuzuar në listën e deputetëve të koalicionit që përfaqëson.

Haki Abazi tregon biografinë e babait të tij të burgosur nga Serbia pas akuzave të Molliqajt

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, në profilin e tij në Facebook ka postuar një biografi të shkurtë të babait të tij, Hasan Abazi i ...

Policia jep detaje për përplasjen Abazi - Molliqaj

Policia e Kosovës njofton së të mërkurën rreth orës 22:55. Një burrë ka raportuar se pas përfundimit të debatit i cili ishte mbajte në një televizion, ...

Afrim Demiri demanton Dardan Molliqajn

Deklaratat e Dardan Molliqajt, zyrtar i PSD-së, se babai i Haki Abazit, zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, ka punuar në kohën e masave të dhunshme të regjimit të ...