Postet nga: cs:go

Përditësohet renditja CS:GO: Bad News Eagles në top 20 ekipet më të mira në botë

Sukseset për Bad News Eagles nuk kanë të ndalur në ditët e fundit.

“Me Plis për Paris”, Kurti uron fitoren e Bad News Eagles

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka uruar djemtë e ekipit “Bad News Eagles” për kualifikimin tutje në Paris Major. Teksa ka publikuar një fotografi me mbishkrimin “Me Plis pë...

Bad News Eagles mposhtë përsëri ekipin FaZe, kualifikohet tutje në Major në Paris

Ekipi shqiptar, Bad News Eagles ka shënuar fitore ndaj ekipit numër dy në botë – FaZe Clan, në kualifikimet në turneun më të rëndësishëm në CS:...

Bad News Eagles mposhtin ekipin turk Eternal Fire dhe kalojnë në finale të CS:GO në Malta

Ekipi shqiptar Bad News Eagles po vazhdon paraqitjet fantastike në Malta, duke shënuar fitoren e tretë radhazi pa humbje, për ta siguruar finalen në turneun CCT Central Europe ...

S1mple është shpallur lojtari më i mirë i dekadës në CS:GO

Oleksandr “s1mple” Kostyliev fitoi çmimin lojtari i dekadës në CS:GO,pasi një grup prej 75 lojtarësh kryesor të CS:GO votuan për personin që pati arritjet ...

Bad News Eagles shkruajnë historinë, kualifikohen në turneun më të madh të CS:GO në Brazil

Ekipi shqiptar Bad News Eagles edhe njëherë ka shkruar historinë duke u kualifikuar në turneun më të madh të CS:GO në Brazil, pasi mposhtën ekipin forZe në ...

Përfundon rrugëtimi i ekipit nga Kosova "Bad News Eagles" në turneun më të madh të CS:GO

Ka përfunduar rrugëtimi historik për ekipin Bad News Eagles në turneun më të madh të CS:GO, i cili po mbahet në qytetin Antwerp të Belgjikës.

Bad News Eagles humb ndeshjen ndaj FaZe, nesër ndeshja e radhës për mbijetesë

Ekipi shqiptar nga Kosova, Bad News Eagles, humbi ndeshjen e tyre të dytë ndaj ekipit FaZe në fazën ‘Legends Stage’ të turneut më të madh të CS:GO, PGL ...