Postet nga: Conference League

Artmotion ripertrinë marrëveshjen - Champions League, Europa League, Conference league deri në vitin 2027

ARTMOTION vazhdon suksesshëm të bëjë diferencën në tregun vendor.

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Drita - Royal Antwerp, këto janë çmimet

Klubi i futbolli “Dita” nga Gjilani ka njoftuar se të martën do të dalin ën shitje biletat për ndeshjen kundër Royal Antwerp.

Finalja - U arrestuan 68 tifozë italianë, holandezë dhe kroatë të përfshirë në akte dhune në Tiranë

Finalja e UEFA konferencë ligës e mbajtur në Tiranë mes Romës dhe Feyenoordit që njihen për tifozëri të zjarrta dhe problematike shkoi qetë dhe pa problematika ...

Finalja solli 140 milionë euro, përfitimet ekonomike të ndeshjes së “Conference League”

Finalja e Conference League që u mbajt në Tiranë nuk ishte thjesht një lojë, por një ngjarje me rëndësi për Shqipërinë. Por, mbi të gjitha ishte ...

Formacionet zyrtare: Ja si do të luajnë Roma e Feyenoord, Kumbulla jashtë

Formacionet zyrtare të dy skuadrave që do të luajnë sonte në stadiumin e “Air Albania” janë publikuar tashmë, duke shuar kështu dyshimet.

Tifozët rrëzojnë valutat, euro në nivelin më të ulët historik në Shqipëri

Valutat kanë shënuar një rënie të menjëhershme në tregun e këmbimit vendas që në fillim të javës.

Policia shqiptare jep detaje nga dhuna e mbrëmshme e tifozëve në Tiranë

Policia shqiptare në Tiranë ka bërë të ditur se mbrëmë janë shoqëruar në stacion policor 60 tifozë të huaj, 48 prej tyre italianë dhe 12 holandezë, pas incidenteve në rrugë...

Deri në 6 mijë euro për një natë, apartamentet në Tiranë me çmime të ‘çmendura’ më 25 maj

Mijëra tifozë do të vijnë në Tiranë për të parë ndeshjen Roma-Feyenoord. Nuk do të jenë vetëm ata që kanë prerë biletën për në stadium, ...