Postet nga: Cka ka shefi

Sa ka pasuri shefi i Krimeve Ekonomike të Policisë së Kosovës

Policia e Kosovës në muajt e fundit të vitit të kaluar në krye të Departamentit për Krime Ekonomike ka vendosur Drejtorin Bashkim Spahiu.

Pasuria e ish-shefit të njësive speciale të policisë

Arbnesh Ajvazi, nuk ka shumë kohë që ka marrë pozitën e re në Policinë e Kosovës, atë të drejtuesit të Operativës në Prishtinë.

Blerand Stavileci blenë veturë 30 mijë euro

Këshilltari i Kadri Veselit, Blerand Stavileci, në deklarimin e pasurisë në Agjencionin Kundër Korrupsionit (AKK), ka deklaruar se ka hyrë në kredi prej 27 mijë eurove, për të ...

Rexhep Hoti riorienton biznesin investon në bujqësi

Nënkryetari i PDK-së i cili mban edhe postin e Koordinator për Kulturë, Arsim dhe Sport Rexhep Hoti gjatë vitit 2018 dhe 2019 ka investuar kogja shumë në vegla bujqësore.

Pasuria e Nikolla Kabashiq, kryetar i Gjykatës së Mitrovicës

Një apartament në vlerë 45,000.00 euro, si dhe një apartament tjetër 1/3 e të cilit e ka trashëguar në 26,000.00 euro, kjo është pasuria e paluajtshme e deklaruar nga kryetari i ...

Mercedesi i Besim Beqajt vlenë 25 mijë euro

Ministri i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësis, Beism Beqaj, pronat e tij milionëshe këtë vit i ka deklaruar si të pavlera në Agjencinë Kundër Korrupsion.

Pasuria gati tre milionshe e zv/ministrit të Infrastrukturës

Zëvendës Ministri i Infrastrukturës Rexhep Kadriu, ka deklaruar se posedon hiq më pak - e as më shumë se 2 milionë e 887 mijë e 822 euro pasuri të paluajtshme.

Pasuria e Glauk Konjufcës

387 mijë e 125 euro e ka vlersuar pasurinë e paluajtshme deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca në Agjencinë Kundër Korrupsionit.