Postet nga: christian heldt

Mustafa nuk i beson raportit të UNDP-së rreth kënaqshmërisë së qytetarëve me punën e Qeverisë Kurti

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka thënë se pas sugjerimit të ambasadorit gjerman Christian Heldt për leximin e raportit të UNDP-së për ...

Heldt për raportin e UNDP: Statistikat flasin

Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Heldt ka shpërndarë raportin e UNDP-së për kënaqshmërinë e qytetarëve për punën e institucioneve të vendit, ku ky ...

Lobimi me paratë e buxhetit për ndryshim të kufijve, reagon ambasadori gjerman

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt, ka reaguar lidhur me hulumtimin e BIRN se Ministria e Integrimit Europian në vitin 2019 ka paguar 168,000 euro për të promovuar "modifikimin e ...

Në karrocë invalidësh, Ambasadori gjerman demonstron vështirësitë e fëmijëve me nevoja të veçanta

Ambasadori gjerman në Kosovës, Christian Heldt i është bashkangjitur fushatës së UNICEF në Kosovë, “#visa4children”, për fëmijët me aftësi të kufizuara.

Heldt: Sfidat e mëdha nuk arrihet vetëm, por së bashku

Ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Heldt, që po merr pjesë në inaugurimin e Parkut për Inovacion dhe Trajnim në Prizreni, i vendosur në vendin që dikur ishte bazë e ...

Pacolli dhe ambasadori gjerman u kthehen polemikave, kësaj radhe për vizat

Deputeti Behgjet Pacolli dhe ambasadori gjerman në Kosovë, Christian Heldt, u janë rikthyer polemikave.

Kurti dhe ambasadori gjerman bisedojnë për rimëkëmbjen pas pandemisë

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, takoi ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt.

Pacolli akuzon ambasadorin gjerman: Heshte ndaj shkeljeve të Kushtetutës nga Kurti

Deputeti nga radhët e AKR-së, Behgjet Pacolli, ka vazhduar polemikat rreth situatës së krijuar gjatë ditës së sotme lidhur me kthimin e tij në Kosovë nga Zvicra.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!