Postet nga: Chelsea

Chelsea kryeson garën për Havertzin

Chelsea është duke e kryesuar garën për mesfushorin e ri gjerman, Kai Havertz.

Crystal Palace – Chelsea, formacionet zyrtare (FOTO)

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Crystal Palace – Chelsea, që luhet në kuadër të xhiros së 34-të në Premierligë.

Chelsea mposht Watfordin dhe rimer vendin e 4 (VIDEO)

Cheslea ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Watfordit me rezultat 3-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 33-të në Premierligë.

Fitore dramatike e West Hamit ndaj Chelseat (VIDEO)

West Ham United ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Chelseat me rezultat 3-2, ndeshje e vlefshme për xhiron e 32-të në Premierligë.

Chelsea mposht Manchester Cityn (VIDEO)

Chelsea ka shënuar fitore me rezultat 2-1, ndaj Manchester Cityt që është luajtur në kuadër të xhiros së 31-të në Premierligë.

Chelsea po e mposht Manchester Cityn (VIDEO)

Chelsea është duke e mposhtur Manchester Cityn me rezultat 1-0.

Chelsea – Manchester City, publikohen formacionet zyrtare (VIDEO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Manchester City, që luhet nga ora 21:15, në kuadër të xhiros së 31-të në Premierligë.

Chelsea fiton me vështirësi ndaj Aston Villës (VIDEO)

Chelsea ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Aston Villës me rezultat 2-1, në kuadër të xhiros së 30-të në Premierligë.