Postet nga: Chelsea

Chelsea vazhdon me fitore (Foto)

Chelsea e ka kryer punën në mënyrën më të mirë duke i rrëmbyer tri pikët e reja pasi e mposhti Brightonin me rezultat 2-1.

Chelsea ia shkakton humbjen e parë Manchester Cityt dhe e largon nga pozita e parë (Foto)

Chelsea është bërë skuadra e parë që në këtë sezon ia ka shkaktuar humbjen e parë Manchester Cityt, me rezultat 2-0, ndeshje kjo e vlefshme në kuadër ...

Milan me ofertë për Fabregasin

Milan siç duket e ka marrur seriozisht transferimin e mefushorit të Chelseas Cesc Fabregas.

Wolves fiton me përmbysje ndaj Chelseas (Foto)

Wolvesi ka arritur të shkaktojë befasinë e xhiros së 15-të në Premierligën angleze duke e mposhtur Chelsean me rezultat 2-1.

Arsenal, Chelsea e Tottenhami e dëshirojnë transferimin e Iscos

Tri klubet nga Londra, Arsenal, Chelsea dhe Tottenham, e dëshirojnë yllin e Real Madridit, Isco Alarcon.

Chelsea u kthehet fitoreve, e mposht Fulhamin (Foto)

Chelsea iu është rikthyer fitoreve, pas humbjes që e pësoi në xhiron e kaluar ndaj Tottenhamit.

Liverpooli dhe Chelsea në kërkim të Asensios

Sulmuesi i ri spanjoll Marco Asensio, prej largimit të Zinedin Zidanes nga postri i trajnerit nga skuadra madriliene, nuk është duke gëzuar minuta të bollshëm dhe duket se ë...

Tottenhami ia shkakton humbjen e parë Chelseas (Foto)

Tottenhami ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Chleseas, me rezultat prej 3-1, në kuadër të xhiros së 13-të në Premierligë.